WSPARCIE CRM,
MOŻESZ NA NAS POLEGAĆ!

asy salesforce

Usprawnij swoje działanie

Automatyzacja marketingu i obsługa systemu CRM oraz zintegrowanych z nim narzędzi, to nowości dla Twojej firmy i Twoich pracowników? A może praca z nimi nie stanowi problemu, ale potrzebujesz doraźnej pomocy przy aktualizacjach, wdrażaniu nowych lub właściwej konfiguracji już używanych w Twoim biznesie instrumentów? CRM Designer, oficjalny partner Salesforce w Polsce, pomoże Ci na każdym kroku i w każdej czynności związanej z systemami, których używa Twoja firma. To Ty wybierasz zakres i formułę współpracy, spośród wielu możliwości. Od początku istnienia cechuje nas elastyczność i chęć dostosowania do preferencji naszych klientów. Także dla Ciebie stworzymy sposób współpracy skrojony na miarę Twoich potrzeb!

Wsparcie Twojego Marketing Automation

Jako zewnętrzny zespół do spraw automatyzacji marketingu, zaoferujemy Ci niespotykany spokój, jeśli chodzi o uzupełnienie ew. braków kadrowych, zapewnienie dostatecznej mocy przerobowej czy sprostanie niespodziewanym sytuacjom. Wyobraź sobie, że masz do dyspozycji zespół specjalistów, którzy wykonają dla Ciebie każde zlecone zadanie, w uzgodnionym czasie, na najwyższym poziomie. Przyjąłeś zbyt wiele zleceń, nie doszacowałeś ilości koniecznej do włożenia pracy lub Twoi pracownicy wciąż są w trakcie udoskonalania swoich umiejętności obsługi nowych narzędzi? Żaden problem – skontaktuj się z CRM Designer i wspólnie ustalmy, w jaki sposób możemy Ci pomóc. Zapomnij o ograniczeniach, problemach technicznych, zaskakujących awariach czy nieprzewidzianych zastojach!

W CRM Designer stawiamy na wszechstronność. Zajmujemy się technologiami Salesforce i specjalizujemy w Marketing Automation, ale możesz liczyć na naszą pomoc i wsparcie nie tylko w kwestiach marketingowych, ale także w pracy koncepcyjnej oraz wszelkiego rodzaju ustaleniach strategicznych. Mamy duże doświadczenie biznesowe, współpracowaliśmy z wieloma firmami na różnych płaszczyznach i wyzwania nie są nam obce. Łatwo adaptujemy się do pracy w każdej branży – nawet, jeśli jest to branża, w ramach której nie mieliśmy jeszcze okazji działać. Doradzimy Twojej firmie na każdym kroku.

Zajmij się swoim biznesem,
Salesforce zostaw nam

Zarządzasz biznesem i przyjmujesz różnorodne zlecenia, wymagające często uzupełnienia znanego Ci zakresu działań o usługi dostępne u wyspecjalizowanych podwykonawców czy kompetencje, których do tej pory nie musiałeś posiadać w swoim zespole. Zdarza się, że jakieś zadanie – lub jego niezbędny element – Cię zaskoczy i potrzebna okaże się pomoc fachowca spoza Twojej drużyny. Np. będą potrzebne profesjonalne grafiki, dostosowane do wygórowanych wymagań kontrahenta, content napisany zgodnie ze wszelkimi regułami marketingowego rzemiosła, nieco bardziej skomplikowana aplikacja na komórkę, wymagająca zaawansowanego kodu czy konfiguracja kampanii reklamowej nastawionej na szybkie i solidne efekty. Może się okazać, że potrzebujesz pewnego, zaufanego, kompetentnego content managera, programisty/developera, grafika czy specjalisty Marketing Automation, a wbrew pozorom, znalezienie odpowiedzialnego, profesjonalnego, a dodatkowo jeszcze dysponującego czasem kontrahenta często nie jest łatwe. W CRM Designer jesteśmy przyzwyczajeni do różnorodnych zleceń – to dla nas codzienność. Dzięki temu, zawsze mamy do dyspozycji specjalistów z każdej z wymienionych (i nie tylko) dziedzin, z którymi łączą nas stałe relacje, dzięki czemu mamy do nich oraz do jakości ich pracy, pełne zaufanie. Skontaktuj się znami, a opracujemy Wsparcie CRM, Salesforce, Marketing Automation dostosowane do potrzeb Twojej firmy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+48 512 430 301

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Email (wymagane)

  Telefon

  Twoja wiadomość

  Salesforce Partner

   

  CRM Designer sp. z o.o.
  ul. Przeskok 2a
  05-825 Grodzisk Mazowiecki
  REGON: 365395346, NIP: 5242808642,
  KRS 0000637187
  Sąd Rejonowy w Warszawie – XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  kapitał zakładowy 10000zł

  crmdesigner logo