ZOBACZ,
CO MOŻEMY DLA CIEBIE WDROŻYĆ

Trudno znaleźć korporację o znaczeniu globalnym, która nie opierałaby obsługi klientów o zaawansowany system CRM i nie miałaby w swoim arsenale narzędzi do Marketing Automation. Oparcie codziennego funkcjonowania firmy o tego rodzaju nowe technologie to szereg niezaprzeczalnych korzyści, które są dziś na wyciągnięcie ręki każdej firmy – małej, dużej, specjalistycznej, wielobranżowej, lokalnej i międzynarodowej. Skorzystanie z tych korzyści to w przypadku większości firm kwestia czasu, a im wcześniej Ty się na to zdecydujesz, tym szybciej zaczniesz rozwijać swój biznes jeszcze szybciej niż dotychczas!

W CRM Designer mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy business-to-business. Pracowaliśmy z ludźmi z przeróżnych branż, wielokrotnie adaptowaliśmy się do specyfiki danego, czasem bardzo wyjątkowego i “kapryśnego” rynku i dzięki temu wiemy, czym naprawdę jest elastyczność i indywidualne podejście. Mamy pełną świadomość, że także Twój biznes ma własną charakterystykę, że jego pozycja na rynku jest uwarunkowana w unikalny sposób, a wkład ludzi tworzących go, jest nie do przecenienia. Wiemy, jak sprawić by wszystko, co Twoja firma do tej pory osiągnęła, połączone z najnowszymi technologiami działało w taki sposób, by uczynić Twój biznes większym, mocniejszym i jeszcze bardziej konkurencyjnym!

Jako oficjalny partner Salesforce w Polsce, służymy Ci pomocą w kompleksowym wdrożeniu usług i narzędzi Salesforce. Możemy zaimplementować je w Twojej firmie niezależnie od tego, czy już używa się w niej podobnych systemów, w jakim stopniu Twoi pracownicy są zaawansowani w ich obsłudze oraz w jakiej skali będą one docelowo potrzebne. Proces wdrożeniowy opieramy na wnikliwej analizie każdego aspektu funkcjonowania firmy, poznajemy jej mechanizmy, rozmawiamy z ludźmi, którzy na co dzień ją prowadzą i na tej podstawie wypracowujemy najlepsze możliwe rozwiązania. Bądź pewny, że żadne z podejmowanych przez nas działań nie będą oparte o przypuszczenia. Opieramy się na tym, co widzimy i reagujemy na rzeczywiste potrzeby i wymagania. Po zakończeniu etapu analizy, konsultujemy z Tobą wszelkie możliwości i przedstawiamy nasze pomysły i rozwiązania. Wspólnie ustalamy plan i harmonogram wdrożenia, w jasny sposób typujemy osoby odpowiedzialne za implementację po obu stronach i dzielimy zadania w sposób umożliwiający ich rzeczywiste wykonanie, z naciskiem na najwyższą jakość.

W ramach przygotowania do wdrożenia narzędzi Salesforce w Twojej firmie, zajmiemy się kompleksową analizą procesów, które składają się na całokształt funkcjonowania Twojego biznesu. Zidentyfikujemy wszelkie zalety, szanse, problemy i zagrożenia i dla każdego elementu zaproponujemy konkretne rozwiązania. Uważnie wysłuchamy Twoich potrzeb, a także wspólnie wypracujemy listę Twoich wymagań dotyczących docelowego funkcjonowania narzędzi, które wdrożymy. Zaprojektujemy procesy sprzedażowe, ścieżki doświadczeń dla klientów, kampanie marketingowe, automatyczne sekwencje czynności i wszelkie inne elementy, składające się na Twój końcowy sukces. Po wspólnym omówieniu tych kroków, z dbałością o detale, wdrożymy te założenia w życie, przeszkolimy ludzi, którzy będą odpowiedzialni po stronie Twojej firmy za nowe instrumenty, a także przez odpowiednio długi czas będziemy monitorowali funkcjonowanie zaimplementowanych systemów, by mieć absolutną pewność, że spełniają one wszystkie Twoje wymagania. Po zakończeniu wdrożenia i etapu testów, będziemy służyli wsparciem w bieżącym funkcjonowaniu Twojej firmy – w nowej, lepszej rzeczywistości.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+48 512 430 301

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Email (wymagane)

  Telefon

  Twoja wiadomość

  Salesforce Partner

   

  CRM Designer sp. z o.o.
  ul. Przeskok 2a
  05-825 Grodzisk Mazowiecki
  REGON: 365395346, NIP: 5242808642,
  KRS 0000637187
  Sąd Rejonowy w Warszawie – XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  kapitał zakładowy 10000zł

  crmdesigner logo