O NAS

salesforce partner

CRM Designer to energiczny zespół, który tworzą ludzie z pasją. Jednocześnie, to eksperci w swoich dziedzinach, na co dzień zajmujący się pomaganiem firmom zmieniać się na lepsze, usprawnianiem procesów biznesowych, wdrażaniem automatyzacji marketingu oraz pomocą ludziom w efektywnej obsłudze rewelacyjnych narzędzi, zmieniających ich pracę w sposób do tej pory nieznany.

Jesteśmy niewielką firmą, ale to właśnie jest nasz główny atut. Dzięki temu, że nie jesteśmy dotknięci żadnymi ograniczeniami, charakterystycznymi dla korporacji, to właśnie u nas możesz liczyć na prawdziwie indywidualne podejście do każdej sprawy, którą będziesz chciał wspólnie z nami rozwiązać. Nie zaznasz przy nas bezwładności dużej organizacji, związanych z tym opóźnień, braków kompetencyjnych, przeciążenia zespołu operacyjnego czy innych podobnych barier.

W chwili obecnej, nasza drużyna składa się z ośmiu ekspertów od marketingu Salesforce i szerokiego zakresu doradztwa biznesowego. W sposób stały współpracuje z nami pomysłowy content manager, utalentowany grafik, dwóch developerów/architektów oraz project manager z wieloletnim doświadczeniem.

Naszą siłą jest gra zespołowa, doświadczenie i kreatywność, a z dodatkiem pasji jako motoru napędowego, podołamy każdemu zadaniu i wesprzemy Cię w codziennej pracy nad rozwojem Twojego biznesu!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+48 512 430 301

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Email (wymagane)

  Telefon

  Twoja wiadomość

  Salesforce Partner

   

  CRM Designer sp. z o.o.
  ul. Przeskok 2a
  05-825 Grodzisk Mazowiecki
  REGON: 365395346, NIP: 5242808642,
  KRS 0000637187
  Sąd Rejonowy w Warszawie – XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  kapitał zakładowy 10000zł

  crmdesigner logo