Salesforce Marketing Cloud
Zbuduj 360-stopniowy widok każdego klienta

Personifikacja treści w komunikacja z klientem staje się coraz ważniejszym elementem interakcji. Salesforce Marketing Cloud pomoże Ci zbudować 360-stopniowy widok każdego klienta, dzięki czemu dogłębnie zrozumiesz potrzeby kierujące konsumentem i odpowiednio na nie zareagujesz. Wachlarz narzędzi Marketing Cloud ułatwia budowanie customer journey każdego klienta, w różnych kanałach i na różnych urządzeniach.

salesforce marketing cloud

Poznaj MARKETING CLOUD!

Zarejestruj się na bezpłatną demonstrację przeprowadzoną przez naszego specjalistę i przekonaj się jak Salesforce Marketing Cloud może wesprzeć Twój biznes.

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu będzie CRM Designer sp. z o.o. Podane dane będą przetwarzane w celu realizacji uzasadnionego interesu administratora danych (art. 6 ust. 1 lit. f RODO), np. w celu przygotowania oferty handlowej, podczas tworzenia zestawień, analiz, statystyk, raportów oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Marketing Cloud to:

  • Kreowanie spersonalizowanych treści – możesz obserwować zachowania klientów i przy każdym działaniu budować profil preferencji dla każdego kontaktu w czasie rzeczywistym.
  • Płynna obsługa klienta – posiadanie wszelkich danych o leadach, to fundament płynnej obsługi klienta. Pracownicy dokładnie wiedzą jak podejść do konsumenta, z czym pomóc, jak doradzić i co zaproponować. To rozwiązanie 2 w 1, ponieważ zapewniając sprawną obsługę klienta, budujemy także lojalność.
  • Sprawne planowanie customer journey – Journey builder to inteligentny system, który ułatwia zwizualizowanie podróży każdego potencjalnego klienta. Zawiera kompleksowe dane w rzeczywistym czasie, więc możesz reagować na zmieniające się potrzeby konsumenta i dopasowywać treści marketingowe odpowiednio do sytuacji.
  • Tworzenia e-mail marketingu, który konwertuje. Email studio to narzędzie, które pomaga w tworzeniu kampanii mailingowych od zera, dzięki czemu potencjalni klienci otrzymują wiadomości dopasowane do ich preferencji, zwiększając tym samym szansę na sprzedaż.
  • Zarządzania wszystkim profilami social media z jednego miejsca. Social Studio – to narzędzie, które w pierwszej kolejności pozwala na publikowanie, zarządzanie i ogólne działanie na wszystkich kanałach społecznościowych firmy.