ZOBACZ,

W CZYM MOŻEMY CI DORADZIĆ

W CRM Designer specjalizujemy się w narzędziach do automatyzacji marketingu i stawiamy na produkty rynkowego lidera – Salesforce. Jednak z racji wieloletniego doświadczenia w implementacji różnego rodzaju systemów w zróżnicowanych branżach, mamy komplet kompetencji, by doradzić Ci także w innych kwestiach niż automatyzacja marketingu czy wdrożenie i utrzymanie CRM wraz ze zintegrowanymi narzędziami.

Nie zdarzyło nam się jeszcze, by przy okazji wdrożenia lub wsparcia w bieżącym użytkowaniu systemów CRM czy Marketing Automation, nie zaszła potrzeba wprowadzenia innego rodzaju innowacji czy zmodyfikowania istniejących procesów biznesowych, nie związanych bezpośrednio z narzędziami, które wdrażaliśmy. Mamy pełną świadomość, że każda firma to kombinacja wielu mniejszych i większych elementów, a każdy z nich jest ważny dla końcowego sukcesu. Dlatego, jeśli tylko widzimy szanse lub zagrożenia, staramy się natychmiast reagować, proponując alternatywne rozwiązania i obserwując pewne aspekty funkcjonowania Twojej firmy, gdzie spojrzenie z zewnątrz może się okazać kluczowe dla wprowadzenia istotnych zmian na lepsze.

Firma to mechanizm składający się z zależnych od siebie trybów. Ciągła dbałość i staranność, by te tryby jak najlepiej ze sobą współpracowały, to podstawa sukcesu. Coraz więcej biznesów korzysta z nowoczesnych, zintegrowanych i dostępnych w całości w chmurze, narzędzi Salesforce. Jeśli jakiekolwiek narzędzia Salesforce już funkcjonują w Twojej firmie bądź jesteś w trakcie wdrożenia, dokonałeś niewątpliwie dobrego wyboru i wykonałeś pierwszy ważny krok ku nowej jakości. By jednak mieć pewność, że wykorzystane zostaną wszystkie możliwości i pełny potencjał tych narzędzi, warto byś miał po swojej stronie sojusznika, partnera i doradcę w jednym. CRM Designer wesprze Cię jako niezależny konsultant, doradzi w jaki sposób powinna zostać przeprowadzona implementacja po stronie Twojej firmy, jakie należy zadawać pytania partnerowi wdrażającemu, czego od niego oczekiwać, jak mierzyć wydajność podejmowanych działań i w jaki sposób zapewnić sobie gotowych do obsługi nowych narzędzi członków zespołu.

Wesprzemy Cię na każdym etapie implementacji i doradzimy Ci w absolutnie każdej nurtującej Cię kwestii! Możesz liczyć na nasze doradztwo w sprawach czysto technicznych, dotyczących obsługi wdrażanych systemów. Uzyskasz pomoc w tematach marketingowych i reklamowych. Pomożemy Ci lepiej sprzedawać, efektywniej zarządzać i optymalnie konfigurować procesy biznesowe. Zajmiemy się każdym tematem – zarówno takim do stworzenia od zera, jak i takim, gdzie sytuacja zastana wymaga naprawy i usprawnienia. Czy to przy pomocy (r)ewolucji organizacyjnej, czy przy użyciu nowych, lepszych narzędzi, których wybór na rynku jest ogromny. Warto korzystać z doświadczeń ludzi, którzy wielokrotnie testowali te narzędzia na żywym, firmowym organizmie i potrafią doskonale dobrać rozwiązania do potrzeb. W CRM Designer tym właśnie się zajmujemy! Doradztwo Crm mamy we krwi!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

+48 512 430 301

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Email (wymagane)

  Telefon

  Twoja wiadomość

  Salesforce Partner

   

  CRM Designer sp. z o.o.
  ul. Przeskok 2a
  05-825 Grodzisk Mazowiecki
  REGON: 365395346, NIP: 5242808642,
  KRS 0000637187
  Sąd Rejonowy w Warszawie – XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  kapitał zakładowy 10000zł

  crmdesigner logo