Asy Salesforce

Poznaj, Zrozum, Używaj Salesforce!

Twoja firma używa Salesforce? A może chcesz dopiero odkryć tę technologię, by zdecydować, czy to coś dla Ciebie? Jest tak wiele powodów, by poznać sprzedażowe, marketingowe, obsługowe oraz CRM-owe narzędzie nr 1 na świecie! Nie zwlekaj i zapisz się do cyklu Asy Salesforce już dziś!

Rynek pracy czeka na Ciebie!

Coraz więcej przedsiębiorstw w Polsce widzi potencjał narzędzi Salesforce i wdraża je w swoich strukturach. Wiąże się to bezpośrednio z dużym zapotrzebowaniem na rynku pracy na osoby znające ekosystem Salesforce i potrafiące sprawnie się w nim poruszać. Nasz autorski kurs Asy Salesforce pomoże Ci postawić pierwsze kroki w tym fascynującym świecie!

Poznaj Asy Salesforce

Asy Salesforce to autorski cykl stworzony przez CRM Designer. Składa się z 8 etapów, które pomogą Ci zrozumieć, czym jest Salesforce, z czego się składa i jak skuteczniej go używać. Pokierujemy torem Twojej nauki oraz podpowiemy Ci, z jakich źródeł warto korzystać!

Zapisz się!

Kurs jest całkowicie darmowy. Będziesz otrzymywał zebraną wiedzę w przystępnej formie wprost na swój email. Tworzymy społeczność Asów, by przekazać światu, jak ciekawe narzędzia tworzy Salesforce.

Rozpocznij swoją przygodę już dzisiaj i zostań Asem Salesforce!